10% upustu w TYR Polska dla kursantów 123 Pływamy
+48 539 11 22 33   jacek@123plywamy.pl

10% upustu w TYR Polska dla kursantów 123 Pływamy

Kolejne udogodnienie dla Was!!!  Każdy kursant dowolnych zajęć  upoważniony jest do 10% rabatu na zakupy w sklepie stacjonarnym lub  Internetowym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą TYR Polska.

TYR (wym. tier), zawdzięczający swoją nazwę mitycznemu nordyckiemu bóstwu wojowników i atletów, jest wcieleniem ducha sportowego współzawodnictwa i symbolem odwagi oraz zwycięstwa. Założona w 1985 roku firma TYR od początku swojego istnienia poświęca się z pasją rozwijaniu najnowszej generacji strojów i akcesoriów pływackich zarówno dla zawodowców, jak i dla amatorów i jest modelowym przykładem innowacyjności i stylu.

Przez zawodników dla zawodników.

Steve Furniss, współzałożyciel i wicedyrektor wykonawczy TYR, dwukrotnie brał udział w Igrzyskach Olimpijskich. W 1972 roku w Monachium zdobył brązowy medal na 200m stylem zmiennym, a cztery lata później był kapitanem amerykańskiej olimpijskiej drużyny pływackiej. Wraz ze swoim młodszym bratem Brucem (podwójny złoty medalista IO w Montrealu) brał udział w sztafecie z zniczem olimpijskim w latach 1984, 1996 oraz 2004.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 5 =

Partnerzy