Nauka pływania
+48 539 11 22 33   jacek@123plywamy.pl

Nauka pływania

Pływanie – Receptą na Zdrowie!

Wielu lekarzy twierdzi, że pływanie jest najzdrowszym sportem i chętnie przepisywaliby je na receptę. Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin sportowych!

Pływanie raz, dwa, trzy poprawi Twoją kondycję, ogólny stan zdrowia i samopoczucie oraz pozytywnie wpłynie na proporcje Twojego ciała.

Korzyści płynące z systematycznego pływania:  

Modeluje sylwetkę angażując praktycznie wszystkie grupy mięśniowe nie obciążając przy tym stawów, rozwija kondycję, poprawia pracę płuc…

Niższa od ciała temperatura wody, wzmaga spalanie kalorii, odmładza skórę, pomaga w walce z cellulitem i obrzękami nóg równięż dzięki wzmożonemu przepływowi krwi…

Wzmożony przepływ krwi dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne mięśni i włókna mięśnia sercowego, które stają się silniejsze, elastyczniejsze i grubsze.

Rozładowuje napięcia psychiczne, złość i inne negatywne emocje, dostarczając jednocześnie satysfakcji i poczucia spełnienia.

Oraz wiele, wiele innych…

Warto jednak wiedzieć, że w pływaniu najważniejsza jest technika! Jeśli nie wypracujesz poprawnej techniki to błędna postawa i niesymetryczne ruchy mogą doprowadzić do przeciążeń.

Kurs nauki pływania da Ci pewność, że czas i wysiłek poświęcony na pływalni skierowany będzie we właściwą stronę!

Szkoła pływania 1, 2, 3 PŁYWAMY zaprasza na naukę pływania wszystkimi stylami, w tygodniu oraz w soboty i niedziele.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × two =

Partnerzy