O nas
+48 539 11 22 33   jacek@123plywamy.pl

O nas

Szkoła pływania 123 Pływamy rozpoczęła działalność w lutym 2014 roku bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu pływacko – treningowym założyciela szkoły Jacka Wójcika. Bardzo dynamiczny rozwój zawdzięcza indywidualnemu podejściu do każdego kursanta oraz metodom nauczania opartym na zrozumieniu zasad praw fizyki panujących w środowisku wodnym. Naukę przyspiesza i urozmaica sprzęt  firmy Finis.

★★★

Naszą MISJĄ jest pomaganie każdemu kto chciałby nauczyć się pływania,

oswoić lęk przed wodą lub podnieś poziom umiejętności pływackich.

Nasza WIZJA to zbudowanie w najbliższych latach szkoły pływania numer 1 w Polsce,

postrzeganej jako najbardziej przyjaznej i profesjonalnej.

★★★

Nasza Kadra:

 

Jacek Wójcik – założyciel szkoły 123 Pływamy, instruktor pływania, ratownik WOPR, instruktor kitesurfingu IKO Level 1, ze sportami wodnymi związany od ponad 30 lat. Jacek do każdego Kursanta podchodzi indywidualne co szybko przynosi widoczne postępy i większą motywację do nauki. Podczas zajęć jest w wodzie z Kursantem, cierpliwie i z uśmiechem tłumacząc, demonstrując i powtarzając każde ćwiczenie aż wszystko stanie się jasne i proste. Dzięki takiemu podejściu, wieloletniemu doświadczeniu oraz pomocy  przyrządów treningowych, Kursant zaczyna szybciej „czuć wodę” i robi błyskawiczne postępy, skracając proces nauki poszczególnych stylów pływackich a sama nauka pływania staje się przyjemnością.

W wolnych chwilach Jacek z pasją oddaje się kitesurfingowi, oraz prowadzi wegańskiego vloga kulinarnego, pływa ciągle doskonaląc technikę.

Mateusz Jurewicz – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Posiada uprawnienia trenera pływania II klasy, instruktora pływania oraz ratownika WOPR. Z pływaniem jest związany przez większość swojego życia. Od najmłodszych lat zdobywał doświadczenie startując w zawodach mistrzostw Polski oraz wielu województw. Połączenie wiedzy z praktyką i pasją pozwoliło mu skutecznie pomagać wielu osobom w nabywaniu umiejętności pływackich. Podczas zajęć, przebywa w wodzie z Kursantem prezentując technikę prawidłowego wykonania wielu pomocnych ćwiczeń. Dokładnie omawiając każdy ruch, koryguje błędy i odpowiada szczegółowo na pytania.
Mateusz dodaje:  “ogromną satysfakcję sprawiają mi postępy moich podopiecznych. Moim celem jest przekazanie Tobie mojej pasji i wiedzy abyś mógł cieszyć się wysokimi umiejętnościami pływackimi w sportowej i miłej atmosferze”.
W wolnym czasie Mateusz pisze artykuły na blogu oraz montuje filmy na kanale o tematyce pływackiej. Interesuję się triathlonem i pływaniem na wodach otwartych oraz uwielbia grać na gitarze klasycznej.

Partnerzy