Strona główna
+48 539 11 22 33   jacek@123plywamy.pl
 
lekcje pływania dla dzieci 4
 
 
 
 
 
 

Szkoła pływania w Warszawie zaprasza!

Zapisz się na zajęcia TUTAJ

★★★★★

Od wielu lat skutecznie pomagamy każdemu kto chciałby nauczyć się pływać,

oswoić lęk przed wodą lub podnieś poziom umiejętności pływackich.

Naszą codzienną pracę Kursanci »OCENIAJĄ« bardzo wysoko, podkreślając zaangażowanie i

profesjonalizm instruktorów oraz przyjazną atmosferę podczas treningów.

★★★★★

 1. PŁYWANIE to sport wyjątkowy, który jak żaden wpływa na nasze życie, poprawiając jego jakość, stan naszego zdrowia oraz nasze bezpieczeństwo.
 2. PŁYWANIE zalecane jest od pierwszych miesięcy życia jako ważny czynnik rozwoju dzieci aż do samej starości jako profilaktyka lub antidotum na większość dolegliwości.
 3. PŁYWANIE to sport z którym warto się zaprzyjaźnić na dłużej,  zostaje z Tobą na całe życie.

Korzyści z pływania:

DZIECI…

 • BEZPIECZEŃSTWO – pływanie to nie tylko sport, to również umiejętność dzięki której Twoje dziecko będzie rozsądnie odważne a zarazem bezpieczne w kontakcie z wodą. Pamiętaj że: „od nieumiejętności grania w piłkę nożną nie zginął jeszcze nikt – od nieumiejętności pływania giną latem w każdym kraju co rok tysiące ludzi”
 • ROZWÓJ FIZYCZNY – nie ma bardziej ogólnorozwojowego sporu dla dzieci niż pływanie, które nie obciąża jeszcze nie ukształtowanego szkieletu młodego człowieka, wręcz modelując go i wymuszając prawidłową postawę przeciwdziała skrzywieniu kręgosłupa
 • ROZWÓJ PSYCHICZNY – uprawianie pływania zwiększa poczucie własnej wartości i pewności dziecka, uczy go dyscypliny i zdrowej rywalizacji, szybko też może stać się powodem do dumy, regularny trening zmniejsza napięcia fizyczne i psychiczne, woda wycisza i uspokaja wewnętrznie.

DOROŚLI…

 • ZDROWIE – wzmożony przepływ krwi wzmacnia naczynia krwionośne mięśni i włókna mięśnia sercowego, które stają się silniejsze, elastyczniejsze i grubsze.
 • URODA – niższa od ciała temperatura wody, odchudza wzmagając spalanie kalorii, odmładza skórę, pomaga w walce z cellulitem i obrzękami nóg dzięki wzmożonemu przepływowi krwi…
 • KONDYCJA – rozwija kondycję, poprawia pracę płuc zwiększając ich pojemność, modeluje sylwetkę angażując praktycznie wszystkie grupy mięśniowe nie obciążając przy tym stawów.
 • RELAKS – rozładowuje napięcia psychiczne, złość i inne negatywne emocje, dostarczając jednocześnie satysfakcji i poczucia spełnienia.
 • REHABILITACJA – wspomaga leczenie urazów, schorzeń oraz wad kręgosłupa, płaskostopia, nerwobóli, bóli stawów. Utrzymuje ruchowość stawów, poprawia samopoczucie i stan zdrowia psychicznego.

          Pływanie ma zbawienny wpływ na wiele innych aspektów zdrowotnych – przekonaj się sam.

W szkole „123 Pływamy” każdy kursant jest dla nas wyjątkowy i do każdego podchodzimy indywidualnie…

ZAPRASZAMY – Z NAMI POPŁYNIESZ 1, 2, 3…

Jacek Wójcik

Ostatnio dodane

Styl klasyczny – żabka

PREZENT NA ŚWIĘTA ? VOUCHER NA KURS PŁYWANIA !

Zajęcia grupowe dla dzieci 2019 /2020 basen Inflancka

Styl grzbietowy

Styl dowolny – kraul

Nauka pływania dla niemowląt

Partnerzy