Ex Libris – 123 Pływamy
+48 539 11 22 33   jacek@123plywamy.pl

Ex Libris – 123 Pływamy

czytanie to sport

03-11-2014123ply

Ex Libris

Biblioteka 123 Pływamy

Moi Drodzy, zapowiadałem Wam że będę chciał dzielić się z Wami wszystkim tym co uważam za wartościowe i ważne w życiu, bez wątpienia książki takimi są  … Mam w swoich zbiorach kilka pozycji które na pewno Was zainteresują… Dla Was wprowadzam na swojej stronie zakładkę „BIBLIOTEKA”  i wszystko co tam prezentuję jest  do Waszego wglądu. Nie sprzedaję tych książek, natomiast każdemu zainteresowanemu udostępniam – warunek to być kursantem mojej szkoły. Jesteście zainteresowani, dajcie znać.

Projekt „Ex Libris – 123 Czytamy” już na samym starcie wsparł Kapitan Krzysztof Baranowski.  O jego książkach kpt. Jacek Kijewski powiedział kiedyś: „Wydaje mi się, że książki kapitana Baranowskiego wyciągnęły na morze wielokrotnie więcej ludzi niż działania innych żeglarzy”. Dlatego tytuły kpt K. Baranowskiego musiały się znaleźć na półce 123 Pływamy, jako jedna z pierwszych i największych motywacji do rozpoczęcia przygody z wodą, największa bo oparta na życiu tego niezwykłego człowieka… Poniżej kilka słów od samego Kapitana…


 

Wiktor-Samotny

Foto A. Wiktor

“Drodzy Czytelnicy tej strony,

Łączy nas woda, zarówno ta, która jest żywiołem żeglarzy jak również ta, która jest żywiołem nurków i pływaków. Emocje, które nas wiążą i z wodą i z wiatrem próbuję od lat ująć w słowa. Ale czy mi się to udaje, osądźcie sami. Jacek, Gospodarz tej strony, zaproponował formułę biblioteczki, co pozwala czytać bez zobowiązań finansowych. Ale oprócz tej formy i skierowania chętnych Czytelników na stronę Fundacji, gdzie można książki zakupić, oddaję Jackowi w komis pewną ilość książek, byście bez zbytniej fatygi mogli je zabrać na własność i w zaciszu domowym żeglowali wraz ze mną przez świat.

Krzysztof Baranowski”

 


Jeśli ktoś z Was zapragnie posiąść na własność którąś z książek kpt. Krzysztofa Baranowskiego, można to zrobić za pośrednictwem strony fundacji Kapitana z imienną dedykacją na życzenie !

www.szkolapodzaglami.org.pl/sklep


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy