PREZENT NA ŚWIĘTA ? VOUCHER NA KURS PŁYWANIA !
+48 539 11 22 33   jacek@123plywamy.pl

PREZENT NA ŚWIĘTA ? VOUCHER NA KURS PŁYWANIA !

Święta zbliżają się dużymi krokami, jak co roku ten sam dylemat: co kupić bliskiej osobie by była zadowolona a prezent nie trafił w kąt? Do takich prezentów na pewno zalicza się kurs nauki lub doskonalenia pływania. Inwestycja w zdrowie i bezpieczeństwo to najlepszy wybór!

Przypomnę tylko kilka korzyści jakie pływanie niesie ze sobą a i tak jest tego dużo.

DZIECI…

  • BEZPIECZEŃSTWO – pływanie to nie tylko sport, to również umiejętność dzięki której Twoje dziecko będzie rozsądnie odważne a zarazem bezpieczne w kontakcie z wodą. Pamiętaj że: „od nieumiejętności grania w piłkę nożną nie zginął jeszcze nikt – od nieumiejętności pływania giną latem w każdym kraju co rok tysiące ludzi”
  • ROZWÓJ FIZYCZNY – nie ma bardziej ogólnorozwojowego sporu dla dzieci niż pływanie, które nie obciąża jeszcze nie ukształtowanego szkieletu młodego człowieka, wręcz modelując go i wymuszając prawidłową postawę przeciwdziała skrzywieniu kręgosłupa
  • ROZWÓJ PSYCHICZNY – uprawianie pływania zwiększa poczucie własnej wartości i pewności dziecka, uczy go dyscypliny i zdrowej rywalizacji, szybko też może stać się powodem do dumy, regularny trening zmniejsza napięcia fizyczne i psychiczne, woda wycisza i uspokaja wewnętrznie.

DOROŚLI…

  • ZDROWIE – wzmożony przepływ krwi wzmacnia naczynia krwionośne mięśni i włókna mięśnia sercowego, które stają się silniejsze, elastyczniejsze i grubsze.
  • URODA – niższa od ciała temperatura wody, odchudza wzmagając spalanie kalorii, odmładza skórę, pomaga w walce z cellulitem i obrzękami nóg dzięki wzmożonemu przepływowi krwi…
  • KONDYCJA – rozwija kondycję, poprawia pracę płuc zwiększając ich pojemność, modeluje sylwetkę angażując praktycznie wszystkie grupy mięśniowe nie obciążając przy tym stawów.
  • RELAKS – rozładowuje napięcia psychiczne, złość i inne negatywne emocje, dostarczając jednocześnie satysfakcji i poczucia spełnienia.
  • REHABILITACJA – wspomaga leczenie urazów, schorzeń oraz wad kręgosłupa, płaskostopia, nerwobóli, bóli stawów. Utrzymuje ruchowość stawów, poprawia samopoczucie i stan zdrowia psychicznego.

Jacek Wójcik


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy